Jesteś tutaj: Home Portfolio
Środa, 30 grudzień 2015

Wybuch petardy w dłoni

Czas sylwestrowych harców i swawoli nie zawsze kończy się jedynie porannym bólem głowy :D

Czasami konsekwencją beztroskiego żegnania Starego i witania Nowego Roku jest wizyta na izbie przyjęć (czego nikomu nie życzę).

Za pomocą produktów charakteryzatorskich postanowiłam odtworzyć uraz dłoni spowodowany eksplozją petardy.

Sobota, 19 grudzień 2015

Bad girl - sesja zdjęciowa

 Praca w ekstremalnych warunkach stanie się niedługo moją codzienną rutyną :)

Piątek, 18 grudzień 2015

Teaser filmu pełnometrażowego

Udział w tworzeniu zapowiedzi Niepoczytalnej był dla mnie bardzo ważnym i cennym doświadczeniem. Poznałam wielu wspaniałych ludzi, zobaczyłam jak na prawdę wygląda praca charakteryzatora przy konkretnej realizacji i zdobyłam wiele nowych umiejętności. 

Czwartek, 10 grudzień 2015

Medusa

Moja interpretacja mitycznej postaci Medusy, to motyw przewodni sesji z Olą i Natalią, która doszła do skutku po wielu tygodniach rzetelnych przygotowań :)

Środa, 09 grudzień 2015

Prohibido suicidarse en primavera

Moja klasa po raz kolejny bierze udział w konkursie teatralnym sekcji dwujęzycznych z językiem hiszpańskim organizowanym w Warszawie. Rejestracja uczestników wymaga przygotowania zdjęcia grupowego aktorów reprezentującego aktorów oraz sztukę.

Środa, 09 grudzień 2015

Martwica pajęcza

Czas na powtórkę z biologi! :)

Martwica pajęcza to skutek trawienia pozajelitowego... Kiedy taki oprawca znajdzie apetycznie wyglądającą ofiarę przystępuje do ataku i wbijając w jej ciało ostre szczękoczułki wpuszcza jad powodujący trawienie. Po jakimś czasie toksyna przemienia tkanki ofiary w rozciamkaną papkę, którą pająk może z łatwością wessać. Taki ich urok ;)

Piątek, 04 grudzień 2015

Etiuda filmowa - efekt pobicia

Efekty specjalne w filmie, czyli kolejne doświadczenie potwierdzające moją tezę, że zawód charakteryzatora należy do sportów ekstremalnych :)

Piątek, 30 październik 2015

Rozerwany policzek

Czas zabrać się za poważniejsze uszkodzenia ciała, wymagające również tworzenia odlewów. Ale najpierw muszę zgłębić tajniki anatomiczne... jak wygląda policzek od środka?

Mięcho na wierzchu, czyli to co lubię :)

Piątek, 30 październik 2015

Rozerwany policzek- pracownia

Brak dostępu do profesjonalnych mas wyciskowych, silikonów i gipsów zmotywował mnie do uruchomienia wielotygodniowego procesu tentegowania w głowie. Obmyślałam jakimi materiałami mogę się posłużyć, jakie produkty dadzą efekt, który chciałam uzyskać, a jakie nie. Ten projekt uświadomił mi, że za końcowym efektem często kryje się wiele godzin przygotowań.

Czwartek, 29 październik 2015

Małpa

To o nas samych są te teksty. Coś o potworach, które drzemią w nas, choć żaden nie śpi.
Piątek, 23 październik 2015

Zipper

Od jakiegoś czasu modne jest przyklejanie do twarzy ekspresów - rozpięta twarz, rozpięte oczy... Oto moja wariacja z wykorzystaniem suwaka i jednocześnie idealny sposób na to, by uciszyć gadułę :)

Sobota, 17 październik 2015

Łysina

Hura! Jest przesyłka z USA! Mogę zrobić pierwszy czepek imitujący łysinę. W sumie sprawa prosta... chyba, że trzeba przykryć długie włosy. Super zabawa i sposób jak w 30 min. na chwilę ogolić głowę lub stracić włosy.

Strona 1 z 2

Wyślij wiadomość lub zobacz stronę na Facebook'u i Instagramie