Jesteś tutaj: Home Portfolio Techniki SFX - efekty specjalne Modelowanie

Praca z modelem

Środa, 30 grudzień 2015

Wybuch petardy w dłoni

Czas sylwestrowych harców i swawoli nie zawsze kończy się jedynie porannym bólem głowy :D

Czasami konsekwencją beztroskiego żegnania Starego i witania Nowego Roku jest wizyta na izbie przyjęć (czego nikomu nie życzę).

Za pomocą produktów charakteryzatorskich postanowiłam odtworzyć uraz dłoni spowodowany eksplozją petardy.

Piątek, 18 grudzień 2015

Teaser filmu pełnometrażowego

Udział w tworzeniu zapowiedzi Niepoczytalnej był dla mnie bardzo ważnym i cennym doświadczeniem. Poznałam wielu wspaniałych ludzi, zobaczyłam jak na prawdę wygląda praca charakteryzatora przy konkretnej realizacji i zdobyłam wiele nowych umiejętności. 

Czwartek, 10 grudzień 2015

Medusa

Moja interpretacja mitycznej postaci Medusy, to motyw przewodni sesji z Olą i Natalią, która doszła do skutku po wielu tygodniach rzetelnych przygotowań :)

Środa, 09 grudzień 2015

Martwica pajęcza

Czas na powtórkę z biologi! :)

Martwica pajęcza to skutek trawienia pozajelitowego... Kiedy taki oprawca znajdzie apetycznie wyglądającą ofiarę przystępuje do ataku i wbijając w jej ciało ostre szczękoczułki wpuszcza jad powodujący trawienie. Po jakimś czasie toksyna przemienia tkanki ofiary w rozciamkaną papkę, którą pająk może z łatwością wessać. Taki ich urok ;)

Piątek, 04 grudzień 2015

Etiuda filmowa - efekt pobicia

Efekty specjalne w filmie, czyli kolejne doświadczenie potwierdzające moją tezę, że zawód charakteryzatora należy do sportów ekstremalnych :)

Piątek, 30 październik 2015

Rozerwany policzek

Czas zabrać się za poważniejsze uszkodzenia ciała, wymagające również tworzenia odlewów. Ale najpierw muszę zgłębić tajniki anatomiczne... jak wygląda policzek od środka?

Mięcho na wierzchu, czyli to co lubię :)

Piątek, 23 październik 2015

Zipper

Od jakiegoś czasu modne jest przyklejanie do twarzy ekspresów - rozpięta twarz, rozpięte oczy... Oto moja wariacja z wykorzystaniem suwaka i jednocześnie idealny sposób na to, by uciszyć gadułę :)

Sobota, 17 październik 2015

Łysina

Hura! Jest przesyłka z USA! Mogę zrobić pierwszy czepek imitujący łysinę. W sumie sprawa prosta... chyba, że trzeba przykryć długie włosy. Super zabawa i sposób jak w 30 min. na chwilę ogolić głowę lub stracić włosy.

Czwartek, 17 wrzesień 2015

Rozerwane palce

Czekam na dostawę profesjonalnych materiałów do charakteryzacji :) A tym czasem... można też wykorzystać wosk charakteryzatorski dostępny Polsce. Oto i on w roli głównej.

Środa, 16 wrzesień 2015

Odcięty palec

Realistyczna iluzja wypadku przy pracy z ostrymi narzędziami.

Wtorek, 18 sierpień 2015

Przecięta krtań

Potrzeba matką wynalazków :)

Środa, 24 czerwiec 2015

Rozcięcie kłębu kciuka

Kolejna współpraca z woskiem charakteryzatorskim.

Strona 1 z 2

Wyślij wiadomość lub zobacz stronę na Facebook'u i Instagramie